Mapa strony Kontakt Sklep internetowy
szukanie zaawansowane
Zajęcia 2017/2018
Zajęcia 2017/2018 na rck.com.pl

Oferta zajęć i warsztatów w sezonie 2017/2018

Oferta zajęć i warsztatów w sezonie 2017/2018

Zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, wokalne, instrumentalne, rękodzielnicze i literackie, nauka języka angielskiego, a także grupa zabawowa dla najmłodszych oraz planszówki dla młodzieży - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie zajęć i warsztatów w sezonie artystycznym 2017/2018. REJESTRACJA ON-LINE www.strefazajec.pl

REGULAMIN UCZESTNIKA ZNAJDUJE SIĘ NA DOLE STRONY

UWAGA! Ilość miejsc na każdych zajęciach jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału mają osoby, które uczęszczały w zajęciach RCK w poprzednim sezonie artystycznym. Wszyscy nowi uczestnicy zobowiązani są zarejestrować się przez stronę www.strefazajec.pl

Zadzwoń i dowiedz się więcej pod nr tel.  32 412 32 48 lub 32 415 31 72

Raciborskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie.

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za zajęcia określa Zarządzenie Dyrektora RCK nr 2/2017

AN ZAJĘĆ RACIBORSKIEGO CENTRUM KULTURY

 

Godzina

Nazwa zespołu

Prowadzący

Placówka

Sala

Uwagi

PONIEDZIAŁEK

16.00 – 17.00

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

Gr. młodsza

17.00 – 18.30

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

Gr. starsza

14.30 – 19.15

Indywidualne lekcje ze śpiewu klasycznego

Tomasz Jedz

RDK

Kawiarenka

Indywidualne lekcje po 45 minut

16.15 – 17.15

Zespół wokalny „Perspektywa” gr. młodsza

Alicja Ploch-Burda

RDK

Pracownia wokalna

Szkoła podstawowa

17.15 – 18.45

Zespół wokalny „Perspektywa” gr. starsza

Alicja Ploch-Burda

RDK

Pracownia wokalna

Szkoła gimnazjalna i ponadgimnazjalna

16.00 – 19.00

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa I

19.00 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa II

19.30 – 20.30

Kuźnia przekładu literackiego

Dr Joanna Maksym-Benczew

RDK

Gabinet Dyrektora

 

15.45 – 16.45

SKAZA – Balet Jazz gr. młodsza

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

16.45 – 18.00

SKAZA – Balet Jazz gr. średnia II

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

16.30 – 17.45

SKAZA – Street dance mini formacja junior (Jazz/Hip-Hop)

Denis Chory

RDK

I piętro

 

17.45 – 19.15

SKAZA – Street Dance junior (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

Denis Chory

RDK

I piętro

 

18.30 – 20.00

SKAZA – Balet Jazz junior (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

20.00– 21.30

SKAZA 25+

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

16.00 – 17.00

Zajęcia teatralne

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

Nowa grupa (11-13 lat)

16.00 – 17.00

Zajęcia rytmiczno-taneczne gr. I

Katarzyna Stříteská

D.K. Strzecha

Sala kameralna

(4-6-latki)

16.15 – 17.45

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Seniorzy

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.45 – 19.15

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha gr. Chabry

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

19.00 – 19.30

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” (młodzieżówka) gr. Maki

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Sala wokalna

śpiew

19.30 – 21.00

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” (młodzieżówka) gr. Maki

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

16.00 – 16.45

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (do 6 lat) grupa I

17.00 – 17.45

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (do 6 lat) grupa II

18.30 – 21.00

Grupa Bez Nazwy

Stefan Konopnicki

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

WTOREK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(2 – 3 lat)

16.00 – 19.00

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala kameralna/

scena

 

17.00 – 18.00

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna 

(7-11 lat)

17.30 – 18.30

Breaking (Break Dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.30 – 19.30

Breaking (Break Dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Uczniowie SOSWNiS

19.30 – 21.00

Breaking (trening indywidualny)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.00 – 17.00

Artystika – maluszki

Ewa Lenard

D.K. Strzecha

Pracownia w piwnicy

4 – 6 lat (zajęcia z rodzicami)

17.30 – 19.30

Artystika – gr. średnia

Ewa Lenard

D.K. Strzecha

Pracownia w piwnicy

11 – 15 lat

16.00 – 17.00

Akademia literacka

Marek Rapnicki

RCI

RCI

Młodzież i studenci

15.15 – 16.15

SKAZA zajęcia dodatkowe (solo, duety, mini formacje)

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

16.00 – 17.15

SKAZA – Balet Jazz gr. średnia I

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

16.15 – 17.30

SKAZA Street dance KIDS II

Denis Chory

RDK

I piętro

 

17.30 – 19.00

SKAZA Street dance KIDS (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

I piętro

 

17.00 – 19.00

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.30 – 21.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

ŚRODA

9.30 – 11.30

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(1 – 2 lat)

17.00– 18.00

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

(12-18 lat)

14.45 – 15.30

ZpiT „Strzecha” Seniorzy

Zbigniew Mużelak

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Śpiew  

15.30 – 17.00

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Seniorzy

Aleksandra Wengierska

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

16.45 – 17.00

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha

(3-6 lat) gr. Stokrotki

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Sala wokalna

śpiew

17.00 – 17.45

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha

(3-6 lat) gr. Stokrotki

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.15 – 17.45

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha

(naborowa) gr. Malwy

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Sala wokalna

śpiew

17.45 – 18.30

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha

(naborowa) gr. Malwy

Aleksandra Wengierska

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

18.00 – 18.30

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha

(7-10 lat) gr. Chabry

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Sala wokalna

Śpiew

18.30 – 19.30

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha

(7-10 lat) gr. Chabry

Aleksandra Wengierska

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.00 – 21.00

Scrabble

Teresa Zalewska

D.K. Strzecha

Sala stowarzyszeń

 

10.00 – 12.00

Zespół wokalny Vivo

 

RDK

Sala wokalna

 

15.00 – 16.00

SKAZA zajęcia dodatkowe (solo, duety, mini formacje)

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

16.00 – 17.00

SKAZA Street dance Boys Mini

Manuela Krzykała/

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro

 

16.00 – 17.00

SKAZA – Street dance gr. najmłodsza

Manuela Krzykała/

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro

 

17.00 – 19.00

SKAZA Balet Jazz KIDS (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

17.00 – 18.30

SKAZA Street dance junior (reprezentacyjna)

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

18.30 – 20.00

SKAZA Street dance senior (reprezentacyjna)

Denis Chory

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

20.00 – 21.30

SKAZA Balet Jazz senior (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

20.00 – 21.00

SKAZA – Street dance gr. starsza

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

13.45 – 14.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Klasa IV SP

14.45 – 15.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Klasa I-III SP

15.45 – 16.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Klasa VI SP

16.45 – 17.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Klasa VII SP

17.45 – 18.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Szkoła średnia

CZWARTEK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(2 – 3 lat)

16.15 – 18.00

SKAZA – Balet Jazz gr. starsza

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.00 – 19.30

SKAZA Technika open

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

19.30 – 21.00

SKAZA – zajęcia dodatkowe (solo, duety, mini formacje)

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

15.30 – 17.30

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

18.00 – 19.00

Breaking (Break dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

19.00 – 20.00

Breaking (Break dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

20.00 – 21.00

Breaking (trening indywidualny)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

16.00 – 17.30

Planszogranie

Marta Buczkowska

RDK

Pracownia w piwnicy

od 12 lat

 

18.00 – 20.30

Artystika – młodzież i dorośli

Ewa Lenard

D.K. Strzecha

Pracownia w piwnicy

Od 16 lat

18.00 – 20.00

Dyskusyjny Klub Filmowy „Puls”

Andrzej Śliwicki, Marek Rapnicki

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

16.00 – 17.30

MAŁE MIODZIO – teatralne

Adrianna Jureczko

Monika Kubica

RDK

Sala I piętro

(4-7 lat)

17.30 – 20.00

MIODZIO – teatralne

Adrianna Jureczko

Monika Kubica

RDK

Sala I piętro/widowiskowa

Szkoła podstawowa i gimnazjum

17.00 – 19.00

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.00 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa III

PIĄTEK

9.30 – 11.30

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.00 – 19.00

Zespół 60 PLUS

Barbara Tarnowiecka

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

17.00 – 19.00

Artystika – gr. młodsza

Ewa Lenard

D.K. Strzecha

Pracownia w piwnicy

7 – 10 lat

9.45 – 11.45

Zespół wokalny Vivo

Anna Dawidów

RDK

Pracownia wokalna

 

15.45 – 18.30

Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej „Atlantyda”

Irena Hlubek

RDK

Pracownia wokalna

 

16.00 – 17.15

SKAZA  - Balet Jazz KIDS (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

17.00 – 18.15

SKAZA – Street dance KIDS (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała/
Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

18.00 – 19.15

SKAZA Balet Jazz junior (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

18.15 – 18.30

SKAZA – zajęcia dodatkowe (solo, duety, mini formacje)

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

18.30 – 20.00

SKAZA - Popping

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

19.15 – 20.30

SKAZA – Balet Jazz senior (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

20.00 – 21.30

SKAZA Street dance senior (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

Sala kameralna

 

SOBOTA

Wg ustaleń

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” (młodzieżówka) - Maki

Aleksandra Wengierska

 

Wg ustaleń

Wg ustaleń

 

 

Młodzieżowa Orkiestra i Żeńska Orkiestra Kameralna – spotkania odbywają się w dniach i godzinach wcześniej ustalonych z instruktorem i działem ARA.

5% zniżki przy opłacie z góry w kasie za semestr (nie dotyczy Kursu Tańca Towarzyskiego)

10% zniżki przy opłacie z góry w kasie za cały rok (nie dotyczy Kursu Tańca Towarzyskiego)

 

WYMAGANA REJESTRACJA INTERNETOWA PRZEZ STRONĘ www.strefazajec.pl 

REGULAMIN ARA 2017/2018
(plik PDF, 447.63 KB)
Harmonogram zajęć ARA 2017/2018
(plik PDF, 453.07 KB)
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł::
Podaj imię polecającego::
Podaj swój adres email:
21
Listopad 2017
PoWtŚrCzPtSoNd
30311
2
3
4
5
6
7
8
910
11
12
13
14
1516
17
1819
20
21
2223242526
27
28
2930123
Polecane galerie i media
Newsletter
Bezpieczne płatności realizuje dotpay.pl

Miasto RaciborzPowiat RaciborzPWSZProgram Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum KulturyNasz Raciborzi-region.euRaciborzGazeta informatornowiny portalPortal inforacibórzBank SpółdzielczyLogo VanessaNowiny
RCK © 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone Raciborskie Centrum Kultury, 47-400 Racibórz, ul. Chopina 21, tel. 32 415 31 72, tel./fax 32 415 25 40 Realizacja: Margomedia
Portal www.rck.com.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij