Mapa strony Kontakt Sklep internetowy
szukanie zaawansowane
Zajęcia 2019/2020
Zajęcia 2019/2020 na rck.com.pl

Oferta zajęć i warsztatów w sezonie 2019/2020

Oferta zajęć i warsztatów w sezonie 2019/2020
W związku z zaostrzeniem przepisów, informujemy, że zawieszamy wszystkie zajęcia do ODWOŁANIA!
Prosimy ignorować informacje o zaległościach w opłatach za marzec i kwiecień 2020 w systemie Strefa Zajęć. Jeśli dokonali już Państwo płatności, przejdą one na kolejne miesiące. Wszystkie płatności/zaległości zostaną wyrównane w momencie, kiedy rozpoczniemy regularne zajęcia.

zajęcia zawieszone
 

Zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, wokalne, instrumentalne, rękodzielnicze i literackie, nauka języka angielskiego, a także grupa zabawowa i zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie zajęć i warsztatów w sezonie artystycznym 2019/2020. Zapraszamy na spotkania organizacyjne - terminy podane w ofercie.

REJESTRACJA ON-LINE www.strefazajec.pl PO PIERWSZYCH SPOTKANIACH!

UWAGA! Ilość miejsc na każdych zajęciach jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału mają osoby, które uczęszczały w zajęciach RCK w poprzednim sezonie artystycznym. Wszyscy nowi uczestnicy zobowiązani są zarejestrować się przez stronę www.strefazajec.pl

Zadzwoń i dowiedz się więcej pod nr tel.  32 412 32 48 lub 32 415 72 39

Raciborskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie.

Tygodniowy harmonogram zajęć dostępny poniżej.

PLAN ZAJĘĆ RACIBORSKIEGO CENTRUM KULTURY 2019/2020

 

Godzina

Nazwa zespołu

Prowadzący

Placówka

Sala

Uwagi

PONIEDZIAŁEK

15.00 – 17.00

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

młodzież

16.00 – 17.00

Zespół wokalny Perspektywa gr. młodsza

Alicja Ploch-Burda
Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna

Szkoła podstawowa

17.00 – 18.30

Zespół wokalny Perspektywa gr. starsza

Alicja Ploch-Burda
Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna

Szkoła średnia

18.30 – 19.30

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna

 

19.30 – 20.30

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna

 

16.00 – 19.00

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa I

19.00 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa II

19.30 – 20.30

Kuźnia przekładu literackiego

dr Joanna Maksym-Benczew

RDK

Gabinet Dyrektora

 

15.30 – 16.15

SKAZA

Solo Kuba

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

16.15 – 17.00

SKAZA 

Solo Nadia

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

17.00 – 18.30

SKAZA

BJC Junior reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

18.30 – 20.00

SKAZA

Master Jazz

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

20.00 – 21.45

SKAZA

SD Senior Team

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

15.30 –16.15

SKAZA

Duet 

Zuzia + Paulina

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

16.15 – 17.30

SKAZA

BJC K

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

17.30 – 18.45

SKAZA

Street Dance K

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

14.30 – 16.00

Zajęcia kreatywne z elementami arteterapii

Agnieszka Patalong

Świetlica
w Brzeziu

 

Klasy I – III szkoły podstawowej

14.45 – 21.00

Indywidualne lekcje ze śpiewu klasycznego

Tomasz Jedz

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Indywidualne lekcje po 45 minut

16.30 – 19.30

Tetraedr gr. młodsza

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

15.15 – 16.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Seniorzy

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.30 – 17.15

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Stokrotki (6-7 lat)

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.15 – 18.30

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha Chabry (9-12 lat)

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

18.30 – 20.30

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” Jaskry (14-21 lat)

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

16.00 – 16.45

Grupa plastyczna „Pastele” gr. I

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (do 6 lat)

17.00 – 17.45

Grupa plastyczna „Pastele” gr. II

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (do 6 lat)

18.00 – 19.00

Grupa plastyczna „Pastele” gr. IV

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

11 – 15 lat

18.30 – 21.00

Grupa Bez Nazwy

Stefan Konopnicki

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

WTOREK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(2-4 lat)

12.00 – 14.00

Grupa zabawowa FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(od 10 miesięcy do 2 lat)

16.00 – 20.00

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

17.00 – 18.00

Grupa plastyczna „Pastele” gr. III

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna 

7-11 lat

17.00 – 17.45

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Fiołki

Aleksandra Mieszczak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.45 – 19.00

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

Malwy

Aleksandra Mieszczak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

16.30 – 17.30

Breaking (Break Dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

Gr. młodsza

17.30 – 18.30

Breaking (Break Dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

Gr. starsza

18.30 – 19.30

Breaking (Break Dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

Uczniowie słabosłyszący i niesłyszący

19.30 – 21.00

Breaking (trening)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

10.00 – 11.00

Joga dla seniorów

Grażyna Tabor

RDK

I piętro

 

15.45 – 19.00

Indywidualne lekcje ze śpiewu klasycznego

Tomasz Jedz

RDK

Pracownia wokalna

Indywidualne lekcje po 45 minut

17.00 – 18.00

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

dzieci

15.00 – 15.45

SKAZA

Duet Mimi + Dusia

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

16.00 – 17.15

SKAZA

SD Boys

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

17.15 – 18.00

SKAZA

Solo Maja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

18.00 – 19.30

SKAZA

BJC Mini

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

19.30 – 21.00

SKAZA

SD Junior

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

15.30 – 17.00

SKAZA

Akro BJC

reprezentacje

Joanna

Sokołowska

Sokół

 

 

16.00 – 17.00

SKAZA

Pierwszy kroczek

(nowa grupa)

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

17.00 – 18.15/18.30

SKAZA

BJC Basic

(nowa grupa)

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

18.15/18.30 – 20.00

SKAZA

BJC S

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

17.30 – 19.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.30 – 21.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

ŚRODA

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2 nowe

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(2-4 lat)

15.30 – 16.30

Taniec towarzyski dla dzieci

Wioletta Cabaj

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

15.15 – 16.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Seniorzy

Aleksandra Wengierska

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

16.30 – 17.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Seniorzy

Zbigniew Mużelak

 

D.K. Strzecha

Sala kameralna

Śpiew 

16.30 – 17.15

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Stokrotki

Aleksandra Wengierska

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.15 – 17.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Stokrotki

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

śpiew

16.45 – 17.15

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Chabry

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

śpiew

17.15 – 18.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Chabry

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

18.30 – 20.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Dorosła (30 +)

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.00 – 21.30

Scrabble

Teresa Zalewska

D.K. Strzecha

Sala stowarzyszeń

 

10.00 – 12.00

Zespół wokalny VIVO

Agnieszka Patalong

RDK

Sala kameralna

 

14.15 – 15.15

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna

 

15.30 – 16.30

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna

 

16.30 – 17.30

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna

 

17.30 – 19.30

Indywidualne zajęcia wokalne – interpretacja

Tomasz Behra

RDK

Pracownia wokalna

 

14.45 – 15.30

SKAZA

Solo Karola

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

15.45 – 17.00

SKAZA

Street Dance

A

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

17.00 – 18.30

SKAZA

Street Dance

M

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

18.30 – 20.00

SKAZA

BJC Mini

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

20.00 – 21.45

SKAZA

25 +

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

16.15 – 17.30

SKAZA

BJC B

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

17.30 – 18.45

SKAZA

BJC M

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

18.45 – 20.15

SKAZA

BJC A

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

13.45 – 14.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica
w Brzeziu

 

Klasa I – III SP

14.45 – 15.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica
w Brzeziu

 

Klasa IV SP

15.45 – 16.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica
w Brzeziu

 

Klasa V SP

16.45 – 17.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica
w Brzeziu

 

Szkoły średnie

17.45 – 18.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica
w Brzeziu

 

Przygotowanie do matury

CZWARTEK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(2-4 lat)

12.00 – 14.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(od 10 miesięcy do 2 lat)

16.00 – 17.00

Artystika

Gabriela Horny

D.K. Strzecha

Pracownia w piwnicy

4 – 7 lat

17.00 – 19.00

Artystika

Gabriela Horny

D.K. Strzecha

Pracownia w piwnicy

8 – 13 lat

15.45 – 16.30/16.45

SKAZA

Solo Żuk

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.45 – 18.00

SKAZA

SD Boys

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.00 – 18.45

SKAZA

Solo Helka

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.45 – 20.15

SKAZA

Technika

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

20.15 – 21.30

SKAZA

Solo Magdalena

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

15.15 – 16.15

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

 

16.15 – 17.15

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

 

17.15 – 18.00

Zespól Pieśni i Tańca Strzecha gr. Fiołki

Aleksandra Mieszczak

D.K. Strzecha

Sala kameralna

Taniec

18.00 – 18.15

Zespól Pieśni i Tańca Strzecha gr. Fiołki

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Śpiew

17.30 – 18.00

Zespól Pieśni i Tańca Strzecha gr. Malwy

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Śpiew

18.00 – 19.15

Zespól Pieśni i Tańca Strzecha gr. Malwy

Aleksandra Mieszczak

D.K. Strzecha

Sala kameralna

Taniec

18.30 – 19.15

Zespól Pieśni i Tańca Strzecha gr. Jaskry

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Śpiew

19.00 – 21.00

Zespól Pieśni i Tańca Strzecha gr. Jaskry

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

 18.00 – 20.00

Dyskusyjny Klub Filmowy „Puls”

Andrzej Śliwicki, Marek Rapnicki

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

14.30 – 16.00

Rękodzieło

Agnieszka Patalong

Świetlica
w Brzeziu

 

Klasy IV – VIII szkoły podstawowej

Od 16.00

Młodzieżowa Orkiestra RCK/ Żeńska Orkiestra Kameralna

Henryk Krótki

Pracownia wokalna

 

 

15.00 – 15.45

Mali odkrywcy sztuki – zajęcia ogólnorozwojowe

Monika Kubica-Skaba

RDK

Sala I piętro

2-4 lat

16.00 – 17.30

MAŁE MIODZIO – teatralne

Monika Kubica-Skaba

RDK

Sala I piętro

5-8 lat

17.30 – 19.30

MIODZIO – teatralne

Monika Kubica-Skaba

RDK

Sala I piętro/widowiskowa

8-13 lat

17.30 – 20.00

MELPOMENA – teatralne

Wojciech Kowalski

RDK

Sala I piętro/widowiskowa

Od 14 lat

17.30 – 19.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.30 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa III

 

PIĄTEK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2 nowa

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(2-4 lat)

16.00 – 17.00

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

 

17.00 – 18.00

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

 

18.00 – 19.00

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

 

19.00 – 20.00

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

 

20.00 – 21.00

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

 

17.00 – 19.30

Indywidualne zajęcia wokalne - interpretacja

Tomasz Behra

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

17.00 – 18.00

Breaking (Break dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.00 – 19.00

Breaking (Break dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

19.00 – 20.30

Breaking (trening)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

10.00 – 12.00

Zespół wokalny Vivo

Agnieszka Patalong

RDK

Sala kameralna/
sala I piętro

 

15.00 – 15.45

SKAZA

Duet

Tosia + Marcela

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

15.45 – 17.15

SKAZA

BJC Junior

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

 

17.15 – 18.45

 

SKAZA 

SD Junior

 

Manuela Krzykała/

Darek

 

RDK

 

Sala kameralna

 

18.45 – 20.15

SKAZA

SD Senior

reprezentacja

Manuela Krzykała/

Darek

RDK

Sala kameralna

 

20.15 – 21.45

SKAZA

Master Jazz

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

16.15 – 17.15

SKAZA

Technika Open

HIP HOP

1xmsc

Darek

RDK

Sala I piętro

 

17.15 – 18.30

SKAZA

Street Dance

Basic

(nowa grupa)

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

18.30 – 20.00

SKAZA

Open Dance 15 +

(nowa grupa)

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

Młodzieżowa Orkiestra i Żeńska Orkiestra Kameralna – spotkania odbywają się w dniach i godzinach wcześniej ustalonych z instruktorem i działem ARA.

 

Raciborskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie

5% zniżki przy opłacie z góry w kasie za semestr (nie dotyczy Kursu Tańca Towarzyskiego, śpiewu klasycznego)

10% zniżki przy opłacie z góry w kasie za cały rok (nie dotyczy Kursu Tańca Towarzyskiego, śpiewu klasycznego)

WYMAGANA REJESTRACJA INTERNETOWA PRZEZ STRONĘ WWW.STREFAZAJEC.PL PO SPOTKANIACH ORGANIZACYJNYCH

 

ZPiT nabór

OFERTA ZAJĘĆ 2019/2020
(plik PDF, 359.56 KB)
Harmonogram zajęć ARA 2019 2020
(plik PDF, 275.6 KB)
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł::
Podaj imię polecającego::
Podaj swój adres email:
08
Lipiec 2020
PoWtŚrCzPtSoNd
29301
2
3
45
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
Polecane galerie i media
Newsletter
Bezpieczne płatności realizuje dotpay.pl

Miasto RaciborzPowiat RaciborzPWSZProgram Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum KulturyNasz Raciborzi-region.euRaciborzGazeta informatornowiny portalPortal inforacibórzBank SpółdzielczyLogo VanessaNowinyKonkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego „The best OFF”
RCK © 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone Raciborskie Centrum Kultury, 47-400 Racibórz, ul. Chopina 21, tel. 32 415 31 72, tel./fax 32 415 25 40 Realizacja: Margomedia
Portal www.rck.com.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij