Mapa strony Kontakt Sklep internetowy
szukanie zaawansowane
PLAN ZAJĘĆ
PLAN ZAJĘĆ na rck.com.pl

PLAN ZAJĘĆ RACIBORSKIEGO CENTRUM KULTURY

Zapraszamy na zajęcia już od października

internetowe zapisy na zajęcia:

https://www.strefazajec.pl/company/RCK-Raciborz-id658.html

Podane ceny są kwotami miesięcznymi*

przy opłacie z góry w kasach RCK za semestr 5% zniżki* **

(pierwszy semestr należy opłacić najpóźniej do końca października 2016,

a drugi semestr najpóźniej do końa lutego 2017)

przy opłacie z góry w kasach RCK za cały rok 10% zniżki* **

(należy opłacić najpóźniej do końca października 2016) 

*nie dotyczy Kursu Tańca Towarzyskiego

** zniżka nie obowiązuje przy płatnościach przelewowych

szczegółowe informacje pod nr tel. 32 415 31 72 lub 32 412 32 48

Regulamin uczestnika zajęć dostęny w załącnziku poniżej 

PLAN ZAJĘĆ RACIBORSKIEGO CENTRUM KULTURY

 

Godzina

Nazwa zespołu

Prowadzący

Placówka

Sala

Uwagi

PONIEDZIAŁEK

16.00 – 17.30

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

Gr. starsza

16.30 – 19.30

Próba zespołu

Michał Noworyta

RDK

Sala 508

 

16.00 – 17.00

Zespół wokalny „Perspektywa” gr. młodsza

Alicja Ploch-Burda

RDK

Pracownia wokalna

Szkoła podstawowa

17.00 – 18.30

Zespół wokalny „Perspektywa” gr. starsza

Alicja Ploch-Burda

RDK

Pracownia wokalna

Szkoła gimnazjalna i ponadgimnazjalna

18.30 – 20.00

Indywidualne zajęcia wokalne

Alicja Ploch-Burda

RDK

Pracownia wokalna

 

16.00 – 19.00

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa I

19.00 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa II

15.15 – 16.15

SKAZA Street dance gr. młodsza

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

16.15 – 17.15

SKAZA Pop Jazz/Street dance

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

17.15 – 18.30

SKAZA Balet Jazz senior

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

18.30 – 20.00

SKAZA Balet Jazz Junior młodsza

(reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

20.00– 21.30

SKAZA 25+

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

14.00 – 16.00

Cudotwórnia dla dzieci

Agnieszka Patalong

Świetlica w Brzeziu

 

 

16.30 – 17.30

Zajęcia rytmiczno-taneczne gr. I

Katarzyna Stříteská

D.K. Strzecha

Sala kameralna

(4-6-latki)

17.30 – 18.30

Zajęcia rytmiczno-taneczne gr. II

Katarzyna Stříteská

D.K. Strzecha

Sala kameralna

(4-6-latki)

18.00 – 19.30

Zespół Pieśni i Tańca „Mała Strzecha” (6-10 lat) - Chabry

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

19.00 – 19.30

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” (młodzieżówka) - Maki

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Sala wokalna

śpiew

19.30 – 21.00

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” (młodzieżówka) - Maki

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.00 – 17.00

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (3-6 lat) grupa I

17.15 – 18.15

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (do 6 lat) grupa II

18.00 – 21.00

ZpiT „Strzechowianie”

Gabriela Materzok, Zbigniew Mużelak

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

Sala widowiskowa

Śpiew 1930 – 2100 s. widowiskowa

ZAWIESZONE

18.30 – 21.00

Grupa Bez Nazwy

Stefan Konopnicki

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

WTOREK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(2 – 3 lat)

16.00 – 18.30

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

17.00 – 18.00

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna 

(6-12 lat)

17.30 – 18.30

Break Dance

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.30 – 19.30

Break Dance

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

19.30 – 20.30

Break Dance (trening)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.00 – 17.00

Akademia literacka

Marek Rapnicki

RCI

RCI

Młodzież i studenci

15.15 – 16.15

SKAZA zajęcia dodatkowe

 

 

 

 

16.15 – 17.30

SKAZA Balet Jazz gr średnia

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

17.30 – 19.00

SKAZA Street dance kids (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

I piętro

 

19.00 – 20.00

SKAZA Street dance gr. starsza

Denis Chory

RDK

I piętro

 

19.00 – 20.00

SKAZA solo, duety, mini formacje

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

20.00 – 21.30

SKAZA Street dance senior (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

I piętro

 

16.00 – 19.00

Rękodzieło

Gabriela Horny

Ewa Lenard

RDK

Pracownia wokalna

2 razy w miesiącu

16.30 – 19.30

Próba zespołu

Michał Noworyta

RDK

Sala 508

 

16.00 – 17.00

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

Gr. młodsza

17.00 – 19.00

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.30 – 21.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

ŚRODA

9.30 – 11.30

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(1 – 2 lat)

17.00– 18.00

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

(13-18 lat)

15.00 – 17.00

ZpiT „Strzecha” Seniorzy

Aleksandra Wengierska

Zbigniew Mużelak

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Śpiew (15.00 – 15.45)

17.00 – 18.00

ZpiT Mała Strzecha

(3-6 lat) – Stokrotki

Aleksandra Wengierska

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Śpiew (1700 – 1715)

17.30 – 19.00

ZpiT Mała Strzecha

(7-10 lat) – Chabry

Aleksandra Wengierska

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Śpiew (1730 – 1800)

19.00 – 20.00

Break Dance

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

20.00 – 21.00

Break Dance (trening)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

10.00 – 12.00

Zespół wokalny VIVO

Agnieszka Patalong

RDK

Pracownia wokalna

 

19.00 – 20.00

Kuźnia przekładu literackiego

Dr Joanna Maksym-Benczew

RDK

Gabinet Dyrektora

 

14.00 – 17.00

Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej Atlantyda

Irena Hlubek

RDK

Pracownia wokalna

 

15.00 – 16.00

SKAZA zajęcia dodatkowe

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

16.00 – 17.00

SKAZA Balet Jazz gr. młodsza II

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

17.00 – 19.00

SKAZA Balet Jazz kids (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

17.00 – 18.30

SKAZA Street dance junior II

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

18.30 – 20.00

SKAZA Street dance junior (reprezentacyjna)

Denis Chory

(Manuela Krzykała)

RDK

Sala kameralna

 

20.00 – 21.30

SKAZA Balet Jazz junior starsza reprezentacyjna

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

20.00 – 21.30

SKAZA Popping

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

17.00 – 21.30

Scrabble

Teresa Zalewska

RDK

Pracownia wokalna 105

 

CZWARTEK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

(2 – 3 lat)

16.00 – 17.00

SKAZA solo, duety, mini formacje

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.00 – 18.15

SKAZA Technika open

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.15 – 19.30

SKAZA Balet Jazz gr. młodsza I

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

20.00 – 21.30

SKAZA zajęcia dodatkowe

Manuela Krzykała

RDK

Sala I piętro

 

16.00 – 18.30

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

16.30 – 18.00

Zajęcia średniowieczne

Marta Buczkowska

RDK

Pracownia w piwnicy

(10 – 14 lat)

 

18.00 – 20.00

Dyskusyjny Klub Filmowy „Puls”

Andrzej Śliwicki, Marek Rapnicki

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

16.30 – 19.30

Próba zespołu

Michał Noworyta

RDK

Sala 508

 

16.00 – 17.30

MAŁE MIODZIO – teatralne

Adrianna Jureczko

Monika Kubica

RDK

Sala I piętro

(4-7 lat)

17.30 – 20.00

MIODZIO – teatralne

Adrianna Jureczko

Monika Kubica

RDK

Sala I piętro/widowiskowa

Szkoła podstawowa

18.00 – 20.00

Teatralne – gr. początkująca

Adrianna Jureczko

Monika Kubica

RDK

Sala I piętro/widowiskowa

 

17.00 – 19.00

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.00 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa III

PIĄTEK

9.30 – 11.30

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

12.00 – 14.00

ZpiT „Strzecha” Seniorzy

Aleksandra Wengierska

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

15.00 – 17.00

Młodzieżowa Orkiestra/Smyczkowa Orkiestra

Henryk Krótki

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

17.00 – 19.00

Zespół 60 PLUS

Barbara Tarnowiecka

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

14.00 – 15.00

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica Brzezie

 

II – III klasa szkoły podstawowej

15.00 – 16.00

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica Brzezie

 

IV – VI klasa szkoły podstawowej

16.00 – 17.00

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica Brzezie

 

gimnazjum

17.00 – 18.00

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica Brzezie

 

liceum

10.00 – 12.00

Zespół wokalny Vivo

Agnieszka Patalong

RDK

Pracownia wokalna

 

15.45 – 18.30

Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej „Atlantyda”

Irena Hlubek

RDK

Pracownia wokalna

 

15.30 – 16.30

SKAZA zajęcia dodatkowe

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

Sala kameralna

 

16.30 – 17.45

SKAZA Street dance kids

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

17.20 – 18.40

SKAZA Balet Jazz junior młodsza (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

18.35 – 20.10

SKAZA Balet Jazz junior starsza (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

20.00 – 21.30

SKAZA Street dance junior (reprezentacyjna)

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

Sala kameralna

 

SOBOTA

15.00 – 18.00

Rękodzieło

Agnieszka Patalong

Świetlica Brzezie

 

 

Wg ustaleń

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” (młodzieżówka) - Maki

Aleksandra Wengierska

 

Wg ustaleń

Wg ustaleń

Co druga sobota


 

REGULAMIN UCZESTNIKA ZAJĘĆ
(plik PDF, 442.66 KB)
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł::
Podaj imię polecającego::
Podaj swój adres email:
21
Listopad 2017
PoWtŚrCzPtSoNd
30311
2
3
4
5
6
7
8
910
11
12
13
14
1516
17
1819
20
21
2223242526
27
28
2930123
Polecane galerie i media
Newsletter
Bezpieczne płatności realizuje dotpay.pl

Miasto RaciborzPowiat RaciborzPWSZProgram Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum KulturyNasz Raciborzi-region.euRaciborzGazeta informatornowiny portalPortal inforacibórzBank SpółdzielczyLogo VanessaNowiny
RCK © 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone Raciborskie Centrum Kultury, 47-400 Racibórz, ul. Chopina 21, tel. 32 415 31 72, tel./fax 32 415 25 40 Realizacja: Margomedia
Portal www.rck.com.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij