Mapa strony Kontakt Sklep internetowy
szukanie zaawansowane
Program
Program na rck.com.pl

Konkurs Tańca - X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

16 Maj 2017|godz. 08:00|RCK Raciborski Dom Kultury (ul. Chopina 21)
Konkurs Tańca - X Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej

Przed nami kolejna - jubileuszowa X edycja POWIATOWEGO FESTIWALU TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ.

U nas tradycyjnie odbędzie sie KONKURS TAŃCA - już 16 maja oraz gala finałowa 1 czerwca. Regulamin i karty zgłoszeniowe na wszystkie konkursy dostępne poniżej. Zapraszamy serdecznie w imieniu wszystkich Organizatorów.

 

Lista laureatów konkursu tańca:

Efekt III (Stowarzyszenie Kultury Ziemi Raciborskiej "Źródło") - kategoria Show Dance Kids.

Formation (Świetlica w Rzuchowie) - kategoria Street Dance Senior,

Mini Uśmiech (GZOKSiT Krzyżanowice) - kategoria Show Dance Kids,

Mini Rewia 1 (MDK Racibórz) - kategoria Tanic Towarzyski Kids,

Niezapominajki (ZSO Grzegorzowice) - kategoria Taniec Towarzyski Junior,

Sanssouci Junior (GZOKSiT Krzyżanowice) - kategoria Show Dance Junir,

Skaza Junior Art Dance (RCK Racibórz) - kategoria Art Dance Junior,

Skaza Junior Street Dance (RCK Racibórz) - kategoria Street Dance Junior,

Skaza Kids Art Dance (RCK Racibórz) - kategoria Art Dance Kids,

Skaza Senior Art Dance (RCK Racibórz) - kategoria Art Dance Senior,

Skaza Senior Street Dance (RCK Racibórz) - kategoria Street Dance Senor,

Uśmiech Kadetki (GZOKSiT Krzyżanowice) - kategoria Show Dance Junior,

Uśmiech Seniorki (GZOKSiT Krzyżanowice) - kategoria Street Dance Senior,

Zyg-Zak II (Świetlica w Wojnowicach) - kategoria Art Dance Senior,

Zyg-Zak IV (Świetlica w Wojnowicach) - kategoria Show Dance Kids.

 

Podczas Gali Laureatów Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej 1 czerwca 2017 zobaczymy występy zespołów: Efekt III, Skaza Senior Art Dance i Uśmiech Kadetki oraz poznamy szczegółowe wyniki konkursu. Serdecznie zapraszamy

 

HARMONOGRAM WYSTĘPÓW ZESPOŁÓW TANECZNYCH

X POWIATOWY FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ 

16 MAJA 2017 RCK, RDK ul. CHopina 21, Racibórz

 

9.00 – NOWA REWIA „WENECKIE TANGO” – MDK Racibórz (S)

9.05 – MINI UŚMIECH „POLOWANIE NA MOTYLE” – GZOKSiT Krzyżanowice (K)

9.10 – PROMYK taniec z pom-pomami – MOKSiR Kuźnia Raciborska (J)

9.15 – PROMYCZEK „POZYTYWKA” – MOKSiR Kuźnia Raciborska (J)

9.20 – GRUPA MŁODSZA „POBUDKA” – MDK Racibórz (K)

9.25 – MINI REWIA 1 „KSIĘŻYCOWY WALC” – MDK Racibórz (K)

9.30 – SANSSOUCI MINI – ZSO Rudnik (K)

9.35 – SKAZA KIDS ART DANCE „RÓŻOWA PANTERA” – RCK Racibórz (K)

9.40 – SZKRABY „PIPPI PIRACI” – MDK  Racibórz (K)

9.45 – SKAZA KIDS ART DANCE „KRAINA LODU” – RCK Racibórz (K)

9.50 – ZYG-ZAK IV „MARZENIE POCAHONTAS” – świetlica Wojnowice (K)

9.55 – 10.30 - przerwa

10.30 – SKAZA JUNIOR ART DANCE – RCK Racibórz (J)

10.35 – SANSSOUCI JUNIOR – ZSO Rudnik (J)

10.40 – NIEZAPOMINAJKI „ROMANTYCZNY WALCZYK” – ZSO Grzegorzowice (J)

10.45 – TIK-TAK – „EGO Wlly William” – ZSP Borucin (J)

10.50 – SZAJKA I – „ACH TE BALETNICE” – MDK Racibórz (J)

10.55 – SKAZA JUNIOR STREET DANCE „MAMBO” – RCK Racibórz (J)

11.00 – ZYG-ZAK III układ z pom-pomami – świetlica Wojnowice (J)

11.05 –SKAZA SENIOR ART DANCE – RCK Racibórz (S)

11.10 – KLASA I b „WHINE&KOTCH” – Gimnazjum nr 5 Racibórz (S)

11.15 – ZYG-ZAK II „MOJA SIŁA TO JA” – świetlica Wojnowice (S)

11.20 – SZAŁ I „SZAŁMANKI” – MDK Racibórz (S)

11.25 – FORMATION „BEYONCE – FORMATION” – świetlica Rzuchów (S)

11.30 –SKAZA SENIOR STREET DANCE – RCK Racibórz (S)

11.35 - EFEKT III „MAKOWA PANIENKA” – SKZR „Źródło” Racibórz (K)

11.40 – UŚMIECH – KADETKI „GITARMANIA” – GZOKSiT Krzyżanowice (J)

11.45 – UŚMIECH SENIORKI - GZOKSiT Krzyżanowice (S)

 

Godziny prezentacji są orientacyjne. Uczestnicy proszeni są o gotowość
pół godziny przed swoim planowanym występem (w miarę możliwości)

 

 

Festiwal objęty jest HONOROWYM PATRONATEM Starosty Raciborskiego - Ryszarda Winiarskiego, organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury we współpracy z Raciborskim Centrum Kultury, Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu Dom Kultury w Kobyli oraz Gminnym Centrum Kultury w Nędzy.

 

Terminy i miejsca poszczególnych konkursów są nastęujące (regulaminy i karty zgłoszeń do poprania w załącznikach):

15 maja 2017 - Konkurs Recytatorski, organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu

 

16 maja 2017 - Konkurs Tańca, organizator: Raciborskie Centrum Kultury

 

17 maja 2017 - Przegląd Teatralny, organizator: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej

 

18 maja 2017 - Konkurs Piosenki, organizator: Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu

 

19 maja 2017 - Konkurs Plastyczny, organizator: Gminne Centrum Kultury w Nędzy


1 czerwca 2017 o godzinie 15.00 Finał Festiwalu w RCK, RDK ul. Chopina 21, Racibórz

Poleć na:
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł::
Podaj imię polecającego::
Podaj swój adres email:
11
Sierpień 2020
PoWtŚrCzPtSoNd
27282930311
2
3
4
5
6
78
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123456
Polecane galerie i media
Newsletter
Bezpieczne płatności realizuje dotpay.pl

Miasto RaciborzPowiat RaciborzPWSZProgram Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum KulturyNasz Raciborzi-region.euRaciborzGazeta informatornowiny portalPortal inforacibórzBank SpółdzielczyLogo VanessaNowinyKonkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego „The best OFF”
RCK © 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone Raciborskie Centrum Kultury, 47-400 Racibórz, ul. Chopina 21, tel. 32 415 31 72, tel./fax 32 415 25 40 Realizacja: Margomedia
Portal www.rck.com.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij