Mapa strony Kontakt Sklep internetowy
szukanie zaawansowane
Zespoły Amatorskiego Ruchu Artystycznego
Zespoły Amatorskiego Ruchu Artystycznego na rck.com.pl

Zajęcia i grupy artystyczne

 

 


 

 

 

 

 

 

PLAN ZAJĘĆ RACIBORSKIEGO CENTRUM KULTURY

Godzina

Nazwa zespołu

Prowadzący

Placówka

Sala

Uwagi

PONIEDZIAŁEK

13.00 – 16.00

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna s. 105

 

16.00 – 17.00

Zespół wokalny Perspektywa
KIDS

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna s. 105

 

17.00 – 18.30

Zespół wokalny Perspektywa
YOUNG

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna s. 105

 

18.30 – 20.30

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna s. 105

 

15.00 – 17.00

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

Młodzież i dorośli

17.00 – 19.00

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa I

19.30 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa II

14.30 – 15.30

SKAZA
Duet Mimi i Dusia

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

15.30 – 17.00

SKAZA
BJC JUNIOR

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

17.00 – 18.30

SKAZA 

BJC JUNIOR MINI FORMACJA MODERN reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

18.30 – 20.00

SKAZA

SD MINI FORMACJA DZIECI

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

20.00 – 21.45

SKAZA SD SENIOR reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

16.00 – 17.30

SKAZA                           

BJC KIDS

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

17.30 – 19.00

SKAZA
STREET DANCE K

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

19.00 – 20.30

SKAZA
STREET DANCE A

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

15.00 – 21.00

Indywidualne lekcje ze śpiewu klasycznego

Tomasz Jedz

D.K. Strzecha

Sala wokalna

Indywidualne lekcje po 45 minut

16.30 – 18.00

ZPiT Mała Strzecha

Alicja Ploch-Burda        Tomasz Dworak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Taniec i śpiew
grupa dziecięca

18.00 – 19.00

ZPiT Strzecha Seniorzy

Tomasz Dworak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Taniec seniorzy

18.30 – 19.00

ZPiT Strzecha

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Śpiew młodzież i dorośli

19.00 – 19.45

ZPiT Strzecha Seniorzy

Zbigniew Mużelak

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Śpiew seniorzy

19.00 – 20.30

ZPiT Strzecha

Tomasz Dworak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Taniec młodzież oraz dorośli

17.30 – 19.30

Nauka gry na ukulele

Agnieszka Patalong

Świetlica
w Brzeziu

 

Dorośli

16.00 – 16.45

Grupa plastyczna „Pastele” gr. 1A

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (3 – 6 lat)

17.00 – 17.45

Grupa plastyczna „Pastele” gr. 1B

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (3 – 6 lat)

18.00 – 19.00

 

Grupa plastyczna „Pastele” gr. 3

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

11 – 14 lat

18.30 – 21.00

Grupa Bez Nazwy

Stefan Konopnicki

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

WTOREK

8.30 – 10.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

10.30 – 12.30

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.00 – 20.00

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

Grupa młodsza

16.00 – 16.45

Grupa plastyczna „Pastele” gr. 1C

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna 

Zajęcia z rodzicem (3 – 6 lat)

17.00 – 17.45

 

Grupa plastyczna „Pastele” gr. 1D

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna 

Zajęcia z rodzicem (3 – 6 lat)

10.00 – 11.30

Joga dla pracowników RCK

Grażyna Tabor

RDK

Sala kameralna

 

16.00 – 17.00

Rzeźba
gr. młodsza

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

 

14.30 – 15.30

SKAZA

SOLO KUBA

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

15.30 – 16.30

SKAZA

SOLO MILENA

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

16.30 – 18.00

SKAZA

BJC DZIECI FORMACJA reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

18.00 – 19.30

SKAZA

SD BOYS

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

19.30 – 21.45

SKAZA
SD JUNIOR reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa

 

16.30 – 17.30

SKAZA

PSZCZÓŁKI

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

17.30 – 19.00

SKAZA

SD MINI FORMACJA DZIECI

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

19.00 – 20.30

SKAZA

BJC ATT

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

19.30 – 21.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

ŚRODA

8.30 – 10.30

Grupa zabawowa        FIKU-MIKU 2 Nowa grupa

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

10.30 – 12.30

Grupa zabawowa        FIKU-MIKU 2 NUTKI

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

12.30 – 14.00

Grupa zabawowa FIKU MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.00 – 18.00

ZPiT Strzecha Seniorzy

Tomasz Dworak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.00 – 20.00

ZPiT Strzecha

Tomasz Dworak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.00 – 21.00

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa/kameralna

Grupa starsza

17.00 – 18.00

Grupa plastyczna „Pastele” gr. 2

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

pracownia plastyczna

7 – 10 LAT

17.00 – 20.00

Indywidualne lekcje ze śpiewu klasycznego

Tomasz Jedz

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Indywidualne lekcje po 45 minut

10.00 – 12.00

Chór VIVO

Agnieszka Patalong

RDK

Sala I piętro

 

10.00 – 12.00

Joga dla seniorów

Grażyna Tabor

RDK

Sala kameralna

 

14.00 – 20.15

Indywidualne zajęcia wokalne

Joanna Skowyra

RDK

Pracownia wokalna s. 105

 

13.45 – 15.00

SKAZA

SOLO MAJA

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

15.00 – 17.00

SKAZA BJC JUNIOR reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

17.00 – 18.30

SKAZA

SOLO/DUO STREET DANCE

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

18.30 – 20.00

SKAZA

SHOW DANCE

reprezentacja

Manuela Krzykała/
Magdalena Mosek

RDK

Sala kameralna

 

20.00 – 21.45

SKAZA

25 +

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

16.00 – 17.00

SKAZA

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

17.00 – 18.30

SKAZA

BJC B + BJC M

Magdalena Mosek

RDK

Sala I piętro

 

CZWARTEK

8.30 – 10.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

10.30 – 12.30

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

12.30 – 14.00

Grupa zabawowa         

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.00 – 17.00

Mali odkrywcy sztuki – zajęcia ogólnorozwojowe

Monika Kubica-Skaba

D.K. Strzecha

Sala kameralna

2 – 6 lat

17.00 – 19.00

MIODZIO – teatralne

Monika Kubica-Skaba

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa/kameralna

5 – 13 lat

17.30 – 19.30

Kapela ZPiT Strzecha

Elżbieta Skrzymowska

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Zawieszone

18.00 – 20.00

Dyskusyjny Klub Filmowy „Puls”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

14.45 – 15.45

SKAZA
MINI MINI

Manuela Krzykała

RDK

Sala I piętro/ sala widowiskowa

 

15.45 – 16.45

SKAZA
DUET TOSIA
I MARCELA

Manuela Krzykała

RDK

Sala I piętro/ sala widowiskowa

 

16.45 – 18.15

SKAZA

BJC DZIECI FORMACJA reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala I piętro/ sala widowiskowa

 

18.15 – 19.30

SKAZA

NOWA GRUPA/
TECHNIKA SHOW DANCE

Manuela Krzykała

RDK

Sala I piętro/ sala widowiskowa

 

19.30 – 21.00

SKAZA

BJC ATT

Manuela Krzykała

RDK

Sala I piętro/ sala widowiskowa

 

21.00 – 21.45

SKAZA

DUET OLA I JULKA

Manuela Krzykała

RDK

Sala I piętro/ sala widowiskowa

 

17.30 – 18.30

Latino solo

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.30 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa III

PIĄTEK

8.30 – 10.30

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2 nowa grupa

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

10.30 – 12.30

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2 NUTKI

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

 

SKAZA
BJC reprezentacje + ATT

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

Wyznaczone piątki, wg uzgodnień

 

SKAZA

SD JUNIOR reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

Wyznaczone piątki, wg uzgodnień

 

SKAZA

PROJEKT, SPEKTAKLE, TECHNIKA OPEN

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

Wyznaczone piątki, wg uzgodnień

Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł::
Podaj imię polecającego::
Podaj swój adres email:
21
Styczeń 2022
PoWtŚrCzPtSoNd
27282930311
2
3
4
5
6
78
9
1011
12
13
141516
17
18
1920
2122
23
24
25
262728
29
30
31
123456
Polecane galerie i media
Newsletter
Bezpieczne płatności realizuje dotpay.pl

Miasto RaciborzPowiat RaciborzPWSZProgram Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum KulturyNasz Raciborzi-region.euRaciborzGazeta informatornowiny portalPortal inforacibórzBank SpółdzielczyLogo VanessaNowinyKonkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego „The best OFF”
RCK © 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone Raciborskie Centrum Kultury, 47-400 Racibórz, ul. Chopina 21, tel. 32 415 31 72, tel./fax 32 415 25 40 Realizacja: Margomedia
Portal www.rck.com.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij