Mapa strony Kontakt Sklep internetowy
szukanie zaawansowane
Zajęcia 2018/2019
Zajęcia 2018/2019 na rck.com.pl

Oferta zajęć i warsztatów w sezonie 2018/2019

Oferta zajęć i warsztatów w sezonie 2018/2019

Zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, wokalne, instrumentalne, rękodzielnicze i literackie, nauka języka angielskiego, a także grupa zabawowa i zajęcia ogólnorozwojowe dla najmłodszych - to wszystko znajdziesz w naszej ofercie zajęć i warsztatów w sezonie artystycznym 2018/2019. Zapraszamy na spotkania organizacyjne - terminy podane w ofercie.

REJESTRACJA ON-LINE www.strefazajec.pl po pierwszych spotkaniach!

UWAGA! Ilość miejsc na każdych zajęciach jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału mają osoby, które uczęszczały w zajęciach RCK w poprzednim sezonie artystycznym. Wszyscy nowi uczestnicy zobowiązani są zarejestrować się przez stronę www.strefazajec.pl

Zadzwoń i dowiedz się więcej pod nr tel.  32 412 32 48 lub 32 415 72 39

Raciborskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie.

 

PLAN ZAJĘĆ RACIBORSKIEGO CENTRUM KULTURY

 

Godzina

Nazwa zespołu

Prowadzący

Placówka

Sala

Uwagi

PONIEDZIAŁEK

15.00 – 17.00

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

młodzież

14.45 – 18.30

Indywidualne lekcje ze śpiewu klasycznego

Tomasz Jedz

RDK

Kawiarenka

Indywidualne lekcje po 45 minut

16.00 – 17.00

Zespół wokalny „Perspektywa” gr. młodsza

Alicja Ploch-Burda

RDK

Pracownia wokalna

Szkoła podstawowa

17.00 – 18.45

Zespół wokalny „Perspektywa” gr. starsza

Alicja Ploch-Burda

RDK

Pracownia wokalna

Szkoła gimnazjalna i ponadgimnazjalna

16.00 – 19.00

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa I

19.00 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa II

19.30 – 20.30

Kuźnia przekładu literackiego

dr Joanna Maksym-Benczew

RDK

Gabinet Dyrektora

 

15.45 – 17.15

SKAZA – BJC JUNIOR starsza reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa/I piętro

 

16.00 – 17.15

SKAZA – Street dance D

Denis Chory

RDK

Sala widowiskowa/I piętro

 

17.00 – 18.45

SKAZA – BJC JUNIOR młodsza reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa/I piętro

 

17.15 – 18.30

SKAZA – Street Dance B

Denis Chory

RDK

Sala widowiskowa/I piętro

 

18.30 – 20.15

SKAZA Street dance SENIOR reprezentacja

Manuela Krzykała/Denis Chory

RDK

Sala widowiskowa/I piętro

 

20.00 – 21.45

SKAZA – BJC SENIOR reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa/I piętro

 

16.30 – 19.30

Tetraedr gr. młodsza

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

16.15 – 17.15

Zajęcia rytmiczno-taneczne gr. I

Katarzyna Stříteská

D.K. Strzecha

Sala kameralna

(4-6-latki)

15.15 – 16.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Seniorzy

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.30 – 17.15

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Stokrotki

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.15 – 18.30

Zespół Pieśni i Tańca Mała Strzecha Chabry

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

18.30 – 20.30

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” Jaskry

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

16.00 – 16.45

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (do 6 lat) grupa I

17.15 – 18.00

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

Zajęcia z rodzicem (do 6 lat) grupa II

18.30 – 21.00

Grupa Bez Nazwy

Stefan Konopnicki

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

WTOREK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

12.00 – 14.00

Grupa zabawowa FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.00 – 20.00

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

17.00 – 18.00

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna 

(7-11 lat)

17.00 – 17.15

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Fiołki

?

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

śpiew

17.15 – 18.00

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Fiołki

Aleksandra Mieszczak

D.K. Strzecha

Sala kameralna

taniec

17.30 – 18.00

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

Malwy

?

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

śpiew

18.00 – 19.15

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

Malwy

Aleksandra Mieszczak

D.K. Strzecha

Sala kameralna

taniec

16.30 – 17.30

Breaking (Break Dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Gr. młodsza

17.30 – 18.30

Breaking (Break Dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Gr. starsza

18.30 – 19.30

Breaking (Break Dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

Uczniowie słabosłyszący i niesłyszący

19.30 – 21.00

Breaking (trening)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

10.00 – 11.00

Joga dla seniorów

Grażyna Tabor

RDK

I piętro

 

17.00 – 18.00

Rzeźba

Katarzyna Baron-Rogula

RDK

Pracownia rzeźby

dzieci

15.00 – 15.45

SKAZA DUET Mimi i Dusia

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

15.45 – 17.00

SKAZA Street dance Boys Mini

Manuela Krzykała/
Denis Chory

RDK

I piętro

 

16.00 – 16.45

SKAZA SOLO Żuk

Manuela Krzykała/
Denis Chory

RDK

Sala widowiskowa

 

16.45 – 18.30

SKAZA – BJC MINI reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala widowiskowa/I piętro

 

16.45 – 18.15

SKAZA ???

Denis Chory

RDK

I piętro

 

18.15 – 20.00

SKAZA Street dance JUNIOR

reprezentacja

Manuela Krzykała/
Denis Chory

RDK

I piętro

 

20.00 – 21.45

SKAZA MASTERS

Manuela Krzykała

RDK

I piętro

 

17.30 – 19.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.30 – 21.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

ŚRODA

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2 nowe

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.00– 18.00

Grupa plastyczna „Pastele”

Andrzej Śliwicki

D.K. Strzecha

Pracownia plastyczna

(12-18 lat)

14.15 – 15.15

ZpiT „Strzecha” Seniorzy

Zbigniew Mużelak

 

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Śpiew 

16.30 – 18.30

Artystika

Gabriela Horny

D.K. Strzecha

Pracownia w piwnicy

7 – 10 lat

15.15 – 16.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha Seniorzy

Aleksandra Wengierska

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

16.30 – 17.15

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Stokrotki

Aleksandra Wengierska

 

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.15 – 17.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Stokrotki

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

śpiew

16.45 – 17.15

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Chabry

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

śpiew

17.15 – 18.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Chabry

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.45 – 18.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Jaskry

Alicja Ploch-Burda

D.K. Strzecha

Biuro II piętro

Śpiew

18.30 – 20.30

Zespół Pieśni i Tańca Strzecha

gr. Jaskry

Aleksandra Wengierska

D.K. Strzecha

Sala baletowa

taniec

17.00 – 21.30

Scrabble

Teresa Zalewska

D.K. Strzecha

Sala stowarzyszeń

 

10.00 – 12.00

Zespół wokalny VIVO

Agnieszka Patalong

RDK

kawiarenka

 

16.00 – 18.00

Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej Atlantyda

Irena Hlubek

RDK

Pracownia wokalna

 

15.00 – 15.45

SKAZA SOLO

Helka

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

15.45 – 16.45

SKAZA BJC D

Manuela Krzykała/Pola

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro

 

15.30 – 16.45

SKAZA BJC MINI reprezentacja

Manuela Krzykała/Pola

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro

 

16.45 – 18.00

SKAZA BJC B I

Manuela Krzykała/Pola

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro/sala widowiskowa

 

16.45 – 18.00

SKAZA BJC
A II lub B II

Manuela Krzykała/Pola

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro/sala widowiskowa

 

16.45 – 18.00

SKAZA Street dance C

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro/sala widowiskowa

 

18.00 – 19.30

SKAZA BJC A I

Manuela Krzykała/Pola

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro/sala widowiskowa

 

18.00 – 19.30

SKAZA BJC
A II lub B II

Manuela Krzykała/Pola

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro/sala widowiskowa

 

18.00 – 19.30

SKAZA Street dance A
gr. starsza

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

Sala I piętro/sala widowiskowa

 

19.30 – 20.15

SKAZA SOLO Karola

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

19.45 – 21.45

SKAZA – 25 +

Manuela Krzykała/ Denis Chory

RDK

Sala kameralna

 

13.45 – 14.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Klasa I – III SP

14.45 – 15.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Klasa IV SP

15.45 – 16.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Klasa V SP

16.45 – 17.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Klasa VII – VIII SP

17.45 – 18.45

English is cool

Edyta Mańka

Świetlica w Brzeziu

 

Szkoły średnie

CZWARTEK

15.15 – 16.00

SKAZA SOLO Kuba

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

16.00 – 17.45

SKAZA – BJC
 gr. starsza

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.45 – 18.30

SKAZA SOLO Maja

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

18.30 – 20.00

SKAZA Technika open

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

20.00 – 20.45

SKAZA SOLO Sobota

Manuela Krzykała

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

12.00 – 14.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 1

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

15.30 – 17.30

Tetraedr

Grażyna Tabor

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

16.00 – 17.00

Artystika

Gabriela Horny

D.K. Strzecha

Pracownia w piwnicy

3 – 6 lat

17.00 – 20.00

Artystika

Gabriela Horny

D.K. Strzecha

 

Od 16 lat i dorośli

18.00 – 20.00

Dyskusyjny Klub Filmowy „Puls”

Andrzej Śliwicki, Marek Rapnicki

D.K. Strzecha

Sala widowiskowa

 

15.00 – 15.45

Mali odkrywcy sztuki – zajęcia ogólnorozwojowe

Monika Kubica-Skaba

RDK

Sala I piętro

2-4 lat

16.00 – 17.30

MAŁE MIODZIO – teatralne

Monika Kubica-Skaba

RDK

Sala I piętro

5-8 lat

17.30 – 20.00

DUŻE MIODZIO – teatralne

Adrianna Jureczko

RDK

Sala I piętro/widowiskowa

Od 14 lat

17.30 – 19.30

MIODZIO – teatralne

Monika Kubica-Skaba

RDK

Sala I piętro/widowiskowa

8-13 lat

17.30 – 19.30

Kurs Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

 

19.30 – 21.30

Klub Tańca Towarzyskiego

Małgorzata Dziedzic

RDK

Sala kameralna

Grupa III

 

PIĄTEK

10.00 – 12.00

Grupa zabawowa

FIKU-MIKU 2 nowe

Julita Bożęcka

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.00 – 17.45

Zespól Pieśni i Tańca Strzecha gr. Fiołki

Aleksandra Mieszczak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.45 – 19.15

Zespól Pieśni i Tańca Strzecha gr. Malwy

Aleksandra Mieszczak

D.K. Strzecha

Sala baletowa

 

17.00 – 19.00

Zespół 60 PLUS

Barbara Tarnowiecka

D.K. Strzecha

Sala kameralna

zawieszone

17.30 – 18.30

Breaking (Break dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

18.30 – 19.30

Breaking (Break dance)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

19.30 – 21.00

Breaking (trening)

Mateusz Siepetowski

D.K. Strzecha

Sala kameralna

 

10.00 – 12.00

Zespół wokalny Vivo

Agnieszka Patalong

RDK

kawiarenka

 

17.00 – 19.30

Klub Piosenki Poetyckiej i Aktorskiej „Atlantyda”

Irena Hlubek

RDK

Pracownia wokalna

 

?

SKAZA DUET Tosia i Marcelka

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna

 

?

SKAZA  - BJC JUNIOR młodsza reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

?

SKAZA – Street dance JUNIOR reprezentacja

Manuela Krzykała/
Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

?

SKAZA BJC SENIOR

reprezentacja

Manuela Krzykała

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

?

SKAZA – CHORYSTYLE Popping

Denis Chory

RDK

Sala kameralna/

I piętro

 

?

SKAZA Street dance senior reprezentacja

Manuela Krzykała/

Denis Chory

RDK

Sala kameralna

 

SOBOTA

Wg ustaleń

Zespół Pieśni i Tańca „Strzecha” (młodzieżówka) - Maki

Aleksandra Wengierska

 

Wg ustaleń

Wg ustaleń

 

Młodzieżowa Orkiestra i Żeńska Orkiestra Kameralna – spotkania odbywają się w dniach i godzinach wcześniej ustalonych z instruktorem i działem ARA.

Raciborskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie


5% zniżki przy opłacie z góry w kasie za semestr (nie dotyczy Kursu Tańca Towarzyskiego, śpiewu klasycznego)

10% zniżki przy opłacie z góry w kasie za cały rok (nie dotyczy Kursu Tańca Towarzyskiego, śpiewu klasycznego)

WYMAGANA REJESTRACJA INTERNETOWA PRZEZ STRONĘ WWW.STREFAZAJEC.PL PO SPOTKANIACH ORGANIZACYJNYCH

 

 

 

 

 

 


Regulamin Amatorskiego Ruchu Artystycznego 2018/2019
(plik PDF, 268.58 KB)
Podaj adres email osoby, której chcesz polecić artykuł::
Podaj imię polecającego::
Podaj swój adres email:
14
Grudzień 2018
PoWtŚrCzPtSoNd
262728293012
3
4
56
789
10
111213
14
1516
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31123456
Polecane galerie i media
Newsletter
Bezpieczne płatności realizuje dotpay.pl

Miasto RaciborzPowiat RaciborzPWSZProgram Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum KulturyNasz Raciborzi-region.euRaciborzGazeta informatornowiny portalPortal inforacibórzBank SpółdzielczyLogo VanessaNowinyKonkursu na Najlepszy Spektakl Teatru Niezależnego „The best OFF”
RCK © 2011 Wszystkie prawa zastrzeżone Raciborskie Centrum Kultury, 47-400 Racibórz, ul. Chopina 21, tel. 32 415 31 72, tel./fax 32 415 25 40 Realizacja: Margomedia
Portal www.rck.com.pl wykorzystuje pliki cookies, czyli tzw "ciasteczka". W przypadku braku akceptacji korzystania z plików cookies prosimy o opuszczenie strony.
Zamknij